Firma OKNADVERE.SK s.r.o. je oficiálnym distribútorom firmy POL-SKONE – výrobcu drevených okien a dverí a firmy DOBROPLAST – jedného z najväčších výrobcov plastových okien, dverí a strešných okien v strednej Európe. Našimi cieľovými zákazníkmi sú stavebné firmy, predajcovia okien a dverí, stolári, montážne firmy atď.

Veľmi často sa našimi zákazníkmi stávajú jednotlivci, ktorí stavajú rodinný dom, rekonštruujú, alebo potrebujú zmeniť vzhľad svojho bytu, kancelárie, penziónu atd. Našim cieľom však nie je iba dodávať kvalitné výrobky (dvere, okná, strešné okná, stavebné puzdrá, kľučky a doplnky), ale zároveň poskytnúť profesionálny zákaznícky servis – t. j. zameranie stavieb, namontovanie dverí a okien.

Vzhľadom k veľkému záujmu o spoluprácu s našou firmou sme rozšírili ponúkaný sortiment o ďalšie produkty tak, aby sme Vám mohli predstaviť úplnú ponuku všetkých stavebných prvkov a výplní. V súčasnej ponuke nájdete drevené euro okná (materiál borovica, dub, meranti a drevo hliníkové okná) POL-SKONE, plastové okná, AVANTGARDE, parapety; žalúzie, vnútorné, vchodové a bezpečnostné dvere, protipožiarne dvere a technické dvere POL-SKONE; kľučky MaT, kľučky MP-kovanie a stavebné puzdrá ECLISSE.

Top