Spoločnosť Elit plus s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na stavebné konštrukcie výplní otvorov z materiálov ako je plast, hliník a drevo.

Zákazníkom poskytujeme profesionálne komplexné služby od zamerania, vypracovania cenovej ponuky, montážných prác podľa Slovenských technických noriem, dodania doplnkov, až po záručný a pozáručný servis.Naša spoločnosť je dlhoročným zástupcom spoločnosti Slovaktual a Dobroplast patriace pod švajčiarsky holding ARBONIA AG, ktorý je tretím najväčším výrobcom okien, dverí v Európe. Všetky výrobky holdingu sú vyrábané najnovšími technológiami a v najvyššej kvalite, čo zaručuje okrem bezkonkurenčnej kvality okien, pevné dodacie termíny a atraktívnu cenu.

Taktiež sme držiteľom Licencie na zabudovanie vonkajších otvorových konštrukcií do stavieb č.16/422/LIO, ktorú vydal Technický a skúšobný ústav stavebný, n.o

Naše bohaté skúsenosti a referenčné stavby potvrdzujú kvalitu našich produktov a služieb.

Naša dcérska firma OKNADVERE.SK s.r.o. je oficiálnym distribútorom firmy POL-SKONE – výrobcu drevených okien a dverí a firmy DOBROPLAST – jedného z najväčších výrobcov plastových okien, dverí a strešných okien v strednej Európe. Našimi cieľovými zákazníkmi sú stavebné firmy, predajcovia okien a dverí, stolári, montážne firmy atd. Veľmi často sa našimi zákazníkmi stávajú jednotlivci, ktorí stavajú rodinný dom, rekonštruujú, alebo potrebujú zmeniť vzhľad svojho bytu, kancelárie, penziónu atd. Našim cieľom však nie je iba dodávať kvalitné výrobky (dvere, okná, strešné okná, stavebné puzdrá, kľučky a doplnky), ale zároveň poskytnúť profesionálny zákaznícky servis – tj. zameranie stavieb, namontovanie dverí a okien.

Vzhľadom k veľkému záujmu o spoluprácu s našou firmou sme rozšírili ponúkaný sortiment o ďalšie produkty tak, aby sme Vám mohli predstaviť úplnú ponuku všetkých stavebných prvkov a výplní. V súčasnej ponuke nájdete drevené euro okná (materiál borovica, dub, meranti a drevo hliníkové okná) POL-SKONE, plastové okná, AVANTGARDE, parapety; žalúzie, vnútorné, vchodové a bezpečnostné dvere, protipožiarne dvere a technické dvere POL-SKONE; kľučky MaT, kľučky MP-kovanie a stavebné puzdrá ECLISSE.

Cerfitikácie

Top